strona główna > oferta firmy

oferta firmy


Firma Usługowo Handlowa WALEŃSKI powstała w 1967 roku. Założona została przez właściciela Stanisława Waleńskiego Od samego początku działalność firmy miała charakter rzemieślniczy. W miarę upływającego czasu firma nasza wprowadzała do swojej oferty nowe gałęzie usług dostosowując się do zmieniającego się rynku.

Zaczynając od usług stolarskich poprzez produkcję mebli na zamówienie po kompleksowe wykończenie wnętrz Firma nasza również od 1995 roku jest autoryzowanym partnerem największego producenta bram firmy Hormann. 

Wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach pozwala nam kompleksowo zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zawsze staramy się aby nasi klienci byli obsłużeni w sposób profesjonalny a sprzedawany przez nas towar był najwyższej jakości. Liczna i zgrana załoga pozwala nam na szybka i precyzyjna realizację każdego zlecenia.

Nasze kwalifikacje i doświadczenie spowodowały, iż na przestrzeni trzydziestoletniej działalności staliśmy się nie tylko bardzo dobrymi sprzedawcami ale i profesjonalnymi doradcami klienta. Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem połączona z fachową wiedzą daje nam poczucie pewności siebie w realizowaniu odważnych pomysłów naszych klientów.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w realizowane projekty pozwoliły nam na wypłynięcie poza lokalny rynek Gostynia. Dziś działamy już na terenie całej wielkopolski, w najważniejszych jej ośrodkach (Poznań, Leszno, Śrem, Rawicz, Kościan , Jarocin, Kalisz  itd.)

Jeżeli szukasz kompleksowej i profesjonalnej usługi, fachowego doradztwa, zadowolenia z dokonanego wyboru jesteśmy firmą dla Ciebie

kontakt

F.U.H. "Waleński"

ul. Starogostyńska 9b
63-800 Gostyń,

tel./fax 065 5723462
tel.kom. 503125009, 605769916

email: biuro@walenski.pl

poleć stronę

szafy wnękowe do zabudowy szafy wnękowe do zabudowy - oferta Poznań, Gostyń, Leszno

Szafy wnękowe i biurowe Poznań, oferta dostępna w miastach Poznań, Gostyń, Leszno, Wrocław, zabudowa wnętrz Wrocław, bramy przemysłowe - oferta Poznań i Leszno, bramy garażowe Poznań i Leszno.
Nasza oferta: Szafy wnękowe do zabudowy | Bramy garażowe, drzwi, napędy | Zadaszenia | Siatki przeciwko owadom | Sufity napinane Wrocław | Inkubatory | oferta drzwi

Wykonanie - Projektowanie i tworzenie stron www Poznań, firma Wena.Net